COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP3584
  • Disponibilitate: In stoc
  • 133 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 17
Lungime 1/lungime 2 [mm] 177.7
Lungime [mm] 160,2
Latime [mm] 61,8
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Sistem frânare Teves
Latime 2 [mm] 63
Grosime 2 [mm] 18,2
Producator Cod OEM
OPEL 1605000
OPEL 1605034
OPEL 1605070
OPEL 1605121
OPEL 1605959
OPEL 90544025
OPEL 9195144
OPEL 9195607
OPEL 93171035
OPEL 93173379
OPEL 93184519
OPEL 93188726
OPEL 95513834
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 motor pe benzina 2003 2005 76 103 benzina
2 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 16V motor pe benzina 2001 2005 74 101 benzina
3 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.2 16V motor pe benzina 1998 2000 48 65 benzina
4 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.2 16V motor pe benzina 2000 2004 55 75 benzina
5 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.4 motor pe benzina 2004 2009 66 90 benzina
6 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.4 16V motor pe benzina 1998 2004 66 90 benzina
7 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 motor pe benzina 1998 2000 55 75 benzina
8 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 motor pe benzina 2000 2004 62 84 benzina
9 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 motor pe benzina 2002 2009 76 103 benzina
10 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 16V motor pe benzina 1998 2004 74 101 benzina
11 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 CNG motor pe benzina 2003 2004 71 97 Benzina/Gaz metan (GNC)
12 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.7 CDTI motor diesel 2003 2009 59 80 motor diesel
13 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.7 DTI 16V motor diesel 2000 2004 55 75 motor diesel
14 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.7 TD motor diesel 1998 2000 50 68 motor diesel
15 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.8 16V motor pe benzina 1998 2000 85 116 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate