COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP31576
  • Disponibilitate: In stoc
  • 174 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 19
Lungime [mm] 137
Latime [mm] 58
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Sistem frânare Bosch
Latime 2 [mm] 61,2
Grosime 2 [mm] 19,5
Producator Cod OEM
TOYOTA 0446502170
TOYOTA 0446502200
TOYOTA 446502170
TOYOTA 446502200
TOYOTA 446502210
TOYOTA 446502270
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.33 Dual-VVTi motor pe benzina 2009 2012 74 101 benzina
2 TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.33 Dual-VVTi motor pe benzina 2010 2012 73 99 benzina
3 TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.4 D-4D motor diesel 2007 2012 66 90 motor diesel
4 TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.4 VVTi motor pe benzina 2007 2012 71 97 benzina
5 TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.6 motor pe benzina 2009 2012 97 132 benzina
6 TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.6 VVTi motor pe benzina 2007 2012 91 124 benzina
7 TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 motor pe benzina 2009 2012 108 147 benzina
8 TOYOTA AURIS (NRE15_, ZZE15_, ADE15_, ZRE15_, NDE15_) 1.8 VVTi motor pe benzina 2006 2012 100 136 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate