COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP31307
  • Disponibilitate: In stoc
  • 174 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 20
Lungime 1/lungime 2 [mm] 156.2
Lungime [mm] 155,2
Latime [mm] 69,5
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Sistem frânare Teves
Latime 2 [mm] 75,9
Producator Cod OEM
OPEL 1605080
OPEL 1605099
OPEL 1605252
OPEL 1605456
VAUXHALL 1605456
OPEL 1605992
OPEL 1605996
OPEL 1605997
OPEL 1605998
VAUXHALL 193192578
GENERAL MOTORS 93176115
GENERAL MOTORS 93176429
GENERAL MOTORS 93179707
GENERAL MOTORS 93179708
GENERAL MOTORS 93181189
GENERAL MOTORS 93186713
GENERAL MOTORS 93189697
VAUXHALL 93189698
OPEL 93192578
AC AC694281D
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL ADAM 1.4 S motor pe benzina 2014 2016 110 150 benzina
2 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.8 16V motor pe benzina 2001 2005 92 125 benzina
3 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.2 16V motor pe benzina 2001 2005 108 147 benzina
4 OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 2.2 DTI motor diesel 2002 2005 92 125 motor diesel
5 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 CNG motor pe benzina 2003 2004 71 97 Benzina/Gaz metan (GNC)
6 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.8 16V motor pe benzina 1998 2000 85 116 benzina
7 OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.8 16V motor pe benzina 2000 2004 92 125 benzina
8 OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.0 16V motor pe benzina 1998 2004 100 136 benzina
9 OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.0 DI motor diesel 1998 2004 60 82 motor diesel
10 OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.0 DTI 16V motor diesel 1999 2004 74 101 motor diesel
11 OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.2 16V motor pe benzina 2001 2004 108 147 benzina
12 OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.2 DTI motor diesel 2002 2004 86 117 motor diesel
13 OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.2 DTI motor diesel 2002 2004 92 125 motor diesel
14 OPEL ASTRA G cupe (F07_) 1.6 16V motor pe benzina 2000 2005 74 101 benzina
15 OPEL ASTRA G cupe (F07_) 1.6 16V motor pe benzina 2000 2005 76 103 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate