COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP31297
  • Disponibilitate: In stoc
  • 166 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 15,7
Lungime [mm] 131
Latime [mm] 44,1
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Producator Cod OEM
OPEL 1605976
OPEL 4704578
OPEL 4706748
OPEL 4706835
SUZUKI 5520083840
SUZUKI 5580000
SUZUKI 55800000
SUZUKI 5581083
SUZUKI 5581083E00
SUZUKI 5581084
SUZUKI 55810840
SUZUKI 5581084E00
SUZUKI 5581084E01
GENERAL MOTORS 9194893
GENERAL MOTORS 9214424
OPEL 9214835
OPEL 93173148
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 motor pe benzina 2003 2007 44 60 benzina
2 OPEL AGILA (A) (H00) 1.0 12V motor pe benzina 2000 2007 43 58 benzina
3 OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V motor pe benzina 2000 2007 55 75 benzina
4 OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V Twinport motor pe benzina 2004 2007 59 80 benzina
5 OPEL AGILA (A) (H00) 1.3 CDTI motor diesel 2003 2007 51 70 motor diesel
6 SUBARU JUSTY III (G3X) 1.3 AWD motor pe benzina 2003 2016 69 94 benzina
7 SUBARU JUSTY III (G3X) 1.5 AWD motor pe benzina 2003 2016 73 99 benzina
8 SUZUKI WAGON R 1.0 motor pe benzina 2003 2005 39 53 benzina
9 SUZUKI WAGON R 1.0 motor pe benzina 2004 2005 44 60 benzina
10 SUZUKI WAGON R 1.2 motor pe benzina 2004 2005 59 80 benzina
11 SUZUKI WAGON R+ (MM) 1.3 motor pe benzina 2000 2004 56 76 benzina
12 SUZUKI WAGON R+ (MM) 1.3 motor pe benzina 2003 2016 69 94 benzina
13 SUZUKI WAGON R+ (MM) 1.3 4WD motor pe benzina 2001 2016 56 76 benzina
14 SUZUKI WAGON R+ (MM) 1.3 4WD motor pe benzina 2003 2016 69 94 benzina
15 SUZUKI WAGON R+ (MM) 1.3 DDiS motor diesel 2003 2016 51 70 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate