COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP31201
  • Disponibilitate: In stoc
  • 168 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 17
Lungime [mm] 134,5
Latime [mm] 77,2
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Producator Cod OEM
TOYOTA 0446535250
TOYOTA 04465-35290
TOYOTA 0446535290
TOYOTA 0446560270
TOYOTA 04465-60320
TOYOTA 446535250
TOYOTA 446535290
TOYOTA 446560270
MITSUBISHI 4605A472
MITSUBISHI 4605A481
MITSUBISHI MZ690355
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 MITSUBISHI PAJERO/SHOGUN IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W) motor diesel 2007 2016 118 160 motor diesel
2 MITSUBISHI PAJERO/SHOGUN IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W) motor diesel 2007 2016 125 170 motor diesel
3 MITSUBISHI PAJERO/SHOGUN IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) motor diesel 2009 2016 147 200 motor diesel
4 MITSUBISHI PAJERO/SHOGUN IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 motor pe benzina 2010 2016 182 248 benzina
5 MITSUBISHI PAJERO/SHOGUN IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W, V97W) motor pe benzina 2007 2016 184 250 benzina
6 TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 4.0 VVTi motor pe benzina 2002 2002 183 249 benzina
7 TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 i V6 motor pe benzina 2010 2016 200 272 benzina
8 TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 i V6 motor pe benzina 2011 2016 203 276 benzina
9 TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 i V6 4WD motor pe benzina 2010 2016 193 262 benzina
10 TOYOTA HILUX autoturism de teren, inchis (RZN1_, LN1_) 3.4 4WD motor pe benzina 2000 2004 131 178 benzina
11 TOYOTA LAND CRUISER (LJ12_, KZJ12_, TRJ12_, KDJ12_, GRJ12_) 3.0 D motor diesel 2002 2009 70 95 motor diesel
12 TOYOTA LAND CRUISER (LJ12_, KZJ12_, TRJ12_, KDJ12_, GRJ12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) motor diesel 2002 2009 127 173 motor diesel
13 TOYOTA LAND CRUISER (LJ12_, KZJ12_, TRJ12_, KDJ12_, GRJ12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) motor diesel 2004 2009 122 166 motor diesel
14 TOYOTA LAND CRUISER (LJ12_, KZJ12_, TRJ12_, KDJ12_, GRJ12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ150, KDJ125) motor diesel 2003 2009 120 163 motor diesel
15 TOYOTA LAND CRUISER (LJ12_, KZJ12_, TRJ12_, KDJ12_, GRJ12_) 3.0 D-4D (KZJ12) motor diesel 2002 2009 92 125 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate