COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP31167
  • Disponibilitate: In stoc
  • 199 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 19,5
Lungime 1/lungime 2 [mm] 156.4
Lungime [mm] 155
Latime [mm] 74,4
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Sistem frânare Teves
Latime 2 [mm] 74,5
Producator Cod OEM
SAAB 4839924
SAAB 4907739
SAAB 5062203
SAAB 5062211
SAAB 5232350
SAAB 93192749
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 i motor pe benzina 1998 2002 96 131 benzina
2 SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 SE Turbo motor pe benzina 1998 2002 147 200 benzina
3 SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo motor pe benzina 1998 2002 136 185 benzina
4 SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo motor pe benzina 1998 2002 113 154 benzina
5 SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo motor pe benzina 1999 2002 151 205 benzina
6 SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo motor pe benzina 2001 2002 110 150 benzina
7 SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD motor diesel 1998 2000 85 115 motor diesel
8 SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 motor pe benzina 1999 2002 169 230 benzina
9 SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 i motor pe benzina 1998 2002 110 150 benzina
10 SAAB 9-3 (YS3D) 2.3 Turbo motor pe benzina 1998 2002 165 224 benzina
11 SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 i motor pe benzina 1998 2003 96 131 benzina
12 SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 SE Turbo motor pe benzina 1998 2003 147 200 benzina
13 SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo motor pe benzina 1998 2003 136 185 benzina
14 SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo motor pe benzina 1998 2003 113 154 benzina
15 SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo motor pe benzina 1999 2003 151 205 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate