COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP31140
  • Disponibilitate: In stoc
  • 143 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 18,2
Lungime [mm] 151
Latime [mm] 63
Contact indicator uzura cu avertizare acustica uzura
Producator Cod OEM
TOYOTA 0446505130
TOYOTA 0446505131
TOYOTA 0446505140
TOYOTA 0446505150
TOYOTA 0446505170
TOYOTA 0446505210
TOYOTA 0446505220
TOYOTA 0446505221
TOYOTA 446505130
TOYOTA 446505131
TOYOTA 446505140
TOYOTA 446505150
TOYOTA 446505170
TOYOTA 446505210
TOYOTA 446505220
TOYOTA 446505221
TOYOTA 446505270
TOYOTA 446505280
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 TOYOTA AVENSIS (T25_) 1.6 VVT-i motor pe benzina 2003 2008 81 110 benzina
2 TOYOTA AVENSIS (T25_) 1.8 motor pe benzina 2003 2008 95 129 benzina
3 TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.0 motor pe benzina 2003 2008 108 147 benzina
4 TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.0 D-4D motor diesel 2003 2008 85 116 motor diesel
5 TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.0 D-4D motor diesel 2006 2008 93 126 motor diesel
6 TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.2 D-4D motor diesel 2005 2008 110 150 motor diesel
7 TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.2 D-CAT motor diesel 2005 2008 130 177 motor diesel
8 TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.4 motor pe benzina 2003 2008 125 170 benzina
9 TOYOTA AVENSIS (T25_) 2.4 motor pe benzina 2003 2008 120 163 benzina
10 TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 1.6 VVT-i motor pe benzina 2003 2008 81 110 benzina
11 TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 1.8 motor pe benzina 2003 2008 95 129 benzina
12 TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 2.0 motor pe benzina 2003 2008 108 147 benzina
13 TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 2.0 D-4D motor diesel 2003 2008 85 116 motor diesel
14 TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 2.0 D-4D motor diesel 2006 2008 93 126 motor diesel
15 TOYOTA AVENSIS Combi (T25) 2.0 VVTi motor pe benzina 2003 2008 114 155 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate