COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP2509
  • Disponibilitate: In stoc
  • 110 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 17
Lungime [mm] 114,9
Latime [mm] 55,4
Contact indicator uzura inclusiv contact avertizare uzura
Producator Cod OEM
FIAT 5892737
FIAT 71737178
FIAT 71737179
FIAT 71769056
FIAT 71770985
FIAT 77362185
FIAT 77362267
FIAT 77362479
FIAT 77365337
FIAT 9947468
FIAT 9947976
FIAT 9948045
FIAT 9948054
FIAT 9949183
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT 500 (312) 1.2 motor pe benzina 2007 2016 51 69 benzina
2 FIAT 500 (312) 1.2 LPG motor pe benzina 2010 2016 51 69 Benzina/Autogaz (GPL)
3 FIAT 500 C (312) 1.2 motor pe benzina 2009 2016 51 69 benzina
4 FIAT PANDA Van (169) 1.1 motor pe benzina 2004 2016 40 54 benzina
5 FIAT PUNTO (176) 1.7 D motor diesel 1994 1997 42 57 motor diesel
6 FIAT PUNTO (176) 55 1.1 motor pe benzina 1993 1999 40 54 benzina
7 FIAT PUNTO (176) 60 1.2 motor pe benzina 1994 1999 43 58 benzina
8 FIAT PUNTO (176) 60 1.2 motor pe benzina 1994 1999 44 60 benzina
9 FIAT PUNTO (176) 75 1.2 motor pe benzina 1993 1999 54 73 benzina
10 FIAT PUNTO (188) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) motor pe benzina 1999 2016 44 60 benzina
11 FIAT PUNTO (188) 1.2 Bifuel motor pe benzina 2007 2016 44 60 Benzina/Autogaz (GPL)
12 FIAT PUNTO (188) 1.2 Natural Power motor pe benzina 2003 2016 44 60 Benzina/Gaz metan (GNC)
13 FIAT PUNTO Cabriolet (176C) 60 1.2 motor pe benzina 1994 2000 43 58 benzina
14 FIAT PUNTO Cabriolet (176C) 60 1.2 motor pe benzina 1995 2000 44 60 benzina
15 FIAT PUNTO Van (176L) 1.1 motor pe benzina 1996 2000 40 54 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate