COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP11158
  • Disponibilitate: In stoc
  • 183 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 18,7
Lungime [mm] 146,5
Latime [mm] 59,5
Contact indicator uzura cu senzor de uzura integrat
Producator Cod OEM
CITROËN 425220
PEUGEOT 425220
CITROËN 425231
PEUGEOT 425231
CITROËN 425457
PEUGEOT 425457
FIAT 71772213
LANCIA 71772213
FIAT 77362236
FIAT 77363956
FIAT 77364447
FIAT 77366761
FIAT 9949552
CITROËN E172232
PEUGEOT E172232
CITROËN E172592
PEUGEOT E172592
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 motor pe benzina 2002 2016 100 136 benzina
2 CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 16V motor pe benzina 2005 2016 104 141 benzina
3 CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 16V motor pe benzina 2005 2016 103 140 benzina
4 CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi motor diesel 2002 2016 79 107 motor diesel
5 CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi motor diesel 2007 2016 88 120 motor diesel
6 CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.0 HDi 135 motor diesel 2006 2016 100 136 motor diesel
7 CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 motor pe benzina 2002 2016 116 158 benzina
8 CITROËN C8 (EA_, EB_) 2.2 HDi motor diesel 2002 2016 94 128 motor diesel
9 CITROËN DISPATCH (U6U) 1.6 motor pe benzina 1995 2016 58 79 benzina
10 CITROËN DISPATCH (U6U) 1.9 D 70 motor diesel 1998 2016 51 69 motor diesel
11 CITROËN DISPATCH (U6U) 1.9 TD motor diesel 1995 2016 66 90 motor diesel
12 CITROËN DISPATCH (U6U) 1.9 TD motor diesel 1996 2016 68 92 motor diesel
13 CITROËN DISPATCH (U6U) 2.0 motor pe benzina 2000 2006 100 136 benzina
14 CITROËN DISPATCH (U6U) 2.0 HDi 110 motor diesel 2000 2016 80 109 motor diesel
15 CITROËN DISPATCH (U6U) 2.0 HDi 110 motor diesel 2000 2016 80 109 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate