COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP11037
  • Disponibilitate: In stoc
  • 139 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 17,5
Lungime [mm] 122,8
Latime [mm] 53,2
Contact indicator uzura cu senzor de uzura integrat
Sistem frânare Bosch
Producator Cod OEM
CITROËN 425406
PEUGEOT 425406
CITROËN 425407
PEUGEOT 425407
CITROËN 425496
PEUGEOT 425496
FIAT 71752983
FIAT 71754802
FIAT 71770082
FIAT 71772221
FIAT 71772224
FIAT 77362091
FIAT 77362194
FIAT 77362548
FIAT 77363942
FIAT 77363974
FIAT 77364158
FIAT 77364393
FIAT 77364394
FIAT 77364477
FIAT 77364517
FIAT 77364588
FIAT 77364637
FIAT 77364798
FIAT 77364832
FIAT 77364874
FIAT 77364893
FIAT 77364919
FIAT 77365651
ALFA ROMEO 77366135
FIAT 9949273
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO MITO (955) 0.9 motor pe benzina 2013 2016 74 101 benzina
2 ALFA ROMEO MITO (955) 0.9 TwinAir motor pe benzina 2011 2016 63 86 benzina
3 ALFA ROMEO MITO (955) 0.9 TwinAir motor pe benzina 2013 2016 77 105 benzina
4 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 motor pe benzina 2008 2016 70 95 benzina
5 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 motor pe benzina 2008 2016 58 78 benzina
6 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 motor pe benzina 2011 2016 57 78 benzina
7 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 motor pe benzina 2011 2016 57 78 benzina
8 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 motor pe benzina 2011 2016 51 69 benzina
9 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Bifuel motor pe benzina 2011 2016 88 120 Benzina/Autogaz (GPL)
10 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 MultiAir motor pe benzina 2010 2016 77 105 benzina
11 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Turbo MultiAir motor pe benzina 2009 2016 120 163 benzina
12 CITROËN NEMO caroserie (AA_) 1.4 motor pe benzina 2008 2016 54 73 benzina
13 CITROËN NEMO caroserie (AA_) 1.4 HDi motor diesel 2008 2016 50 68 motor diesel
14 CITROËN NEMO combi 1.4 motor pe benzina 2009 2016 54 73 benzina
15 CITROËN NEMO combi 1.4 HDi motor diesel 2009 2016 50 68 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate