COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP0741
  • Disponibilitate: In stoc
  • 74 Lei cu TVA

Partea de montare puntea spate
Grosime [mm] 15
Lungime [mm] 61,7
Latime [mm] 61
Contact indicator uzura fara contact avertizare uzura
Producator Cod OEM
OPEL 1605005
OPEL 1605026
OPEL 1605031
OPEL 1605047
VAUXHALL 1605617
OPEL 1605618
OPEL 1605687
OPEL 1605688
OPEL 1605799
OPEL 1605878
OPEL 1605883
OPEL 1605924
SAAB 4836987
SAAB 4837241
SAAB 5057336
OPEL 90251457
OPEL 90273260
VAUXHALL 90273260
OPEL 90273261
OPEL 90279383
OPEL 90421528
OPEL 90425480
OPEL 90485138
OPEL 90487271
OPEL 90497874
OPEL 90540177
VAUXHALL 90540177
OPEL 9192125
OPEL 9193476
OPEL 9195031
OPEL 9195058
OPEL 9201354
VAUXHALL 93169000
OPEL 93169001
SAAB S4837241
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 1.8 motor pe benzina 1986 1994 85 115 benzina
2 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 1.8 motor pe benzina 1987 1994 65 88 benzina
3 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 1.8 N motor pe benzina 1986 1988 63 86 benzina
4 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 1.8 S motor pe benzina 1986 1994 66 90 benzina
5 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.0 motor pe benzina 1986 1994 90 122 benzina
6 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.0 i motor pe benzina 1986 1994 85 115 benzina
7 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.3 D motor diesel 1986 1994 54 73 motor diesel
8 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.3 TD motor diesel 1986 1988 66 90 motor diesel
9 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.3 TD Interc. motor diesel 1988 1994 74 100 motor diesel
10 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) motor pe benzina 1987 1987 115 156 benzina
11 OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) motor pe benzina 1987 1990 130 177 benzina
12 OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 3.0 motor pe benzina 1987 1990 130 177 benzina
13 OPEL OMEGA B (25_, 26_, 27_) 2.2 DTI 16V motor diesel 2001 2016 86 117 motor diesel
14 SAAB 9-3 (YS3D) 2.2 TiD motor diesel 2000 2002 92 125 motor diesel
15 SAAB 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo motor pe benzina 2001 2003 110 150 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate