COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP01610
  • Disponibilitate: In stoc
  • 168 Lei cu TVA

Partea de montare puntea spate
Grosime [mm] 15,8
Lungime [mm] 95
Latime [mm] 43,2
Contact indicator uzura fara contact avertizare uzura
Sistem frânare Lucas
Producator Cod OEM
FORD 1438867
FORD 1459408
FORD 1477803
FORD 15662234
FORD 1566234
FORD 1682005
FORD 1756395
VOLVO 30671576
VOLVO 30794553
FORD 6G9012M008GD
FORD 6G912M008GC
FORD 6G912M008GF
FORD 6G912MM08GA
FORD 6G912MM08GB
FORD 6G912MM08GC
LAND ROVER LR003655
LAND ROVER LR003657
LAND ROVER LR023888
FORD ME6G9J2M008GA
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD FOCUS II (DA_) 2.5 RS motor pe benzina 2009 2011 224 305 benzina
2 FORD FOCUS II (DA_) 2.5 RS 500 motor pe benzina 2010 2011 257 350 benzina
3 FORD GALAXY (WA6) 1.6 EcoBoost motor pe benzina 2010 2015 118 160 benzina
4 FORD GALAXY (WA6) 1.6 TDCi motor diesel 2011 2015 85 115 motor diesel
5 FORD GALAXY (WA6) 1.8 TDCi motor diesel 2006 2015 74 100 motor diesel
6 FORD GALAXY (WA6) 1.8 TDCi motor diesel 2006 2015 92 125 motor diesel
7 FORD GALAXY (WA6) 2.0 motor pe benzina 2006 2015 107 145 benzina
8 FORD GALAXY (WA6) 2.0 EcoBoost motor pe benzina 2010 2015 149 203 benzina
9 FORD GALAXY (WA6) 2.0 EcoBoost motor pe benzina 2010 2015 146 199 benzina
10 FORD GALAXY (WA6) 2.0 Flexifuel motor pe benzina 2006 2015 107 145 Benzina/Etanol
11 FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi motor diesel 2006 2015 100 136 motor diesel
12 FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi motor diesel 2006 2015 96 130 motor diesel
13 FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi motor diesel 2006 2015 103 140 motor diesel
14 FORD GALAXY (WA6) 2.0 TDCi motor diesel 2010 2015 120 163 motor diesel
15 FORD GALAXY (WA6) 2.2 TDCi motor diesel 2010 2015 147 200 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate