COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP0134
  • Disponibilitate: In stoc
  • 91 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 16,5
Lungime 1/lungime 2 [mm] 141.4
Lungime [mm] 140
Latime [mm] 48,5
Contact indicator uzura fara contact avertizare uzura
Latime 2 [mm] 56,6
Producator Cod OEM
DAEWOO 11046148
DAEWOO 11046948322
DAEWOO 11046948372
OPEL 1605087
OPEL 1605455
OPEL 1605810
OPEL 1605824
OPEL 1605881
OPEL 1605907
OPEL 90374747
OPEL 90374748
VAUXHALL 90421736
OPEL 90442995
OPEL 90485140
OPEL 90510331
OPEL 93176120
GENERAL MOTORS 93176120
OPEL 93192639
CHEVROLET EC11046948372
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 JAGUAR XJ (X300) 12 6.0 motor pe benzina 1994 1997 229 311 benzina
2 JAGUAR XJ (X300) 6 3.2 motor pe benzina 1994 1997 155 211 benzina
3 JAGUAR XJ (X300) 6 Sovereign 4.0 motor pe benzina 1994 1997 177 241 benzina
4 JAGUAR XJ (X300) R Super Charged 4.0 motor pe benzina 1994 1997 235 320 benzina
5 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 motor pe benzina 1991 1993 55 75 benzina
6 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 motor pe benzina 1992 1998 60 82 benzina
7 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 i motor pe benzina 1991 1998 44 60 benzina
8 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 1998 66 90 benzina
9 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.4 Si motor pe benzina 1992 1998 60 82 benzina
10 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 motor pe benzina 1995 1998 55 75 benzina
11 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i motor pe benzina 1992 1998 55 75 benzina
12 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i motor pe benzina 1993 1996 52 71 benzina
13 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 Si motor pe benzina 1992 1994 74 100 benzina
14 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.7 D motor diesel 1992 1992 42 57 motor diesel
15 OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.7 D motor diesel 1992 1998 44 60 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate