COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP01137
  • Disponibilitate: In stoc
  • 160 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 20
Lungime 1/lungime 2 [mm] 156.4
Lungime [mm] 155,2
Latime [mm] 69,9
Contact indicator uzura fara contact avertizare uzura
Sistem frânare Teves
Latime 2 [mm] 70,7
Producator Cod OEM
SAAB 12765397
SAAB 12800120
OPEL 12803551
OPEL 1605088
OPEL 1605094
OPEL 1605098
OPEL 1605113
OPEL 1605136
OPEL 1605282
OPEL 1605283
OPEL 1605972
OPEL 1606098
FIAT 71772211
FIAT 77363604
FIAT 77364224
SAAB 93166943
OPEL 93172174
VAUXHALL 93172174
OPEL 93175378
OPEL 93176121
OPEL 93183728
OPEL 93183729
SAAB 93185751
GENERAL MOTORS 93186003
OPEL 93188111
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT CROMA (194) 1.8 16V motor pe benzina 2005 2016 103 140 benzina
2 FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet motor diesel 2005 2016 88 120 motor diesel
3 FIAT CROMA (194) 1.9 D Multijet motor diesel 2005 2016 85 115 motor diesel
4 FIAT CROMA (194) 2.2 16V motor pe benzina 2005 2016 108 147 benzina
5 OPEL ASTRA H (L48) 2.0 Turbo motor pe benzina 2005 2016 177 240 benzina
6 OPEL ASTRA H Sport Hatch (L08) 2.0 Turbo motor pe benzina 2005 2016 177 240 benzina
7 OPEL ASTRA H TwinTop (L67) 2.0 Turbo motor pe benzina 2005 2016 125 170 benzina
8 OPEL ASTRA H TwinTop (L67) 2.0 Turbo motor pe benzina 2005 2016 147 200 benzina
9 OPEL SIGNUM 1.8 motor pe benzina 2003 2016 90 122 benzina
10 OPEL SIGNUM 1.8 motor pe benzina 2005 2016 103 140 benzina
11 OPEL SIGNUM 1.9 CDTI motor diesel 2004 2016 88 120 motor diesel
12 OPEL SIGNUM 1.9 CDTI motor diesel 2004 2016 110 150 motor diesel
13 OPEL SIGNUM 1.9 CDTI motor diesel 2005 2016 74 100 motor diesel
14 OPEL SIGNUM 2.0 DTI motor diesel 2003 2016 74 100 motor diesel
15 OPEL SIGNUM 2.0 Turbo motor pe benzina 2003 2016 129 175 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate