COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP01127
  • Disponibilitate: In stoc
  • 141 Lei cu TVA

Partea de montare punte fata
Grosime [mm] 17,8
Lungime [mm] 144,9
Latime [mm] 62,4
Contact indicator uzura fara contact avertizare uzura
Sistem frânare Lucas
Producator Cod OEM
OPEL 1605198
NISSAN 4106000QAE
OPEL 4414021
OPEL 4414519
RENAULT 6024371662
RENAULT 6025371279
RENAULT 7701050914
RENAULT 7701054771
OPEL 9199257
OPEL 93173641
OPEL 93192063
OPEL 95599219
VAUXHALL 95599219
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) 2.0 motor pe benzina 2003 2016 88 120 benzina
2 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 100 motor diesel 2002 2016 74 100 motor diesel
3 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 115 motor diesel 2008 2016 84 114 motor diesel
4 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 120 motor diesel 2006 2016 84 114 motor diesel
5 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 140 motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
6 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 150 motor diesel 2006 2016 107 145 motor diesel
7 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 80 motor diesel 2002 2016 60 82 motor diesel
8 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 90 motor diesel 2006 2016 66 90 motor diesel
9 NISSAN PRIMASTAR platou / sasiu 1.9 dCi motor diesel 2002 2006 74 101 motor diesel
10 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) 2.0 motor pe benzina 2001 2016 88 120 benzina
11 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 100 motor diesel 2001 2016 74 101 motor diesel
12 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 115 motor diesel 2008 2016 84 114 motor diesel
13 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 120 motor diesel 2006 2016 84 114 motor diesel
14 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 140 motor diesel 2003 2016 99 135 motor diesel
15 NISSAN PRIMASTAR Van (X83) dCi 150 motor diesel 2006 2016 107 145 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate