COMLINE Set placute frana, Frana disc

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: CBP01039
  • Disponibilitate: In stoc
  • 82 Lei cu TVA

Partea de montare puntea spate
Grosime [mm] 15,8
Lungime [mm] 94,7
Latime [mm] 42,7
Contact indicator uzura fara contact avertizare uzura
Sistem frânare Bosch
Producator Cod OEM
FIAT 71769094
FIAT 71772225
FIAT 71796094
FIAT 77362271
FIAT 77362768
FIAT 77363518
FIAT 77364590
FIAT 9949280
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet motor diesel 2008 2016 66 90 motor diesel
2 ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet motor diesel 2009 2016 70 95 motor diesel
3 ALFA ROMEO MITO (955) 1.3 MultiJet motor diesel 2011 2016 62 84 motor diesel
4 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 motor pe benzina 2008 2016 70 95 benzina
5 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 motor pe benzina 2008 2016 58 78 benzina
6 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 MultiAir motor pe benzina 2010 2016 77 105 benzina
7 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 TJet motor pe benzina 2008 2016 114 155 benzina
8 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 TJet motor pe benzina 2008 2016 88 120 benzina
9 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 TJet motor pe benzina 2008 2016 110 150 benzina
10 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Turbo MultiAir motor pe benzina 2009 2016 120 163 benzina
11 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Turbo MultiAir motor pe benzina 2009 2016 99 135 benzina
12 ALFA ROMEO MITO (955) 1.4 Turbo MultiAir motor pe benzina 2009 2016 125 170 benzina
13 ALFA ROMEO MITO (955) 1.6 JTDM motor diesel 2008 2016 88 120 motor diesel
14 ALFA ROMEO MITO (955) 1.6 JTDM motor diesel 2008 2016 85 115 motor diesel
15 CHRYSLER DELTA 1.4 motor pe benzina 2011 2016 88 120 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate