SPIDAN Set articulatie, Planetara 21235

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 21235
  • Disponibilitate: In stoc
  • 100 Lei cu TVA

Tip articulatie Articulatie planetara
Dantura exterioara parte roata 22
Dinti interior, spre roata 20
Diametru simering [mm] 46
Prelucrat mecanic cu cavitate in piesa interna
Diametru 1 [mm] 20,53
Diametru articulatie 78
Lungime [mm] 126,5
Dimensiune filet M22x1.5
Articol completare/Info suplimentar 2 cu manseta cauciuc
Producator Cod OEM
FIAT 07629168
FIAT 07629457
FIAT 07660834
ALFAROME/FIAT/LANCI 7629168
ALFAROME/FIAT/LANCI 7629457
FIAT 7659169
LANCIA 7659169
ALFAROME/FIAT/LANCI 7660834
FIAT 7771582
FIAT 92601388
FIAT 92601903
LANCIA 92601903
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC) motor pe benzina 1991 1996 57 78 benzina
2 FIAT TEMPRA (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) motor pe benzina 1992 1996 51 69 benzina
3 FIAT TEMPRA (159) 1.6 motor pe benzina 1990 1993 63 86 benzina
4 FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AE) motor pe benzina 1990 1992 57 78 benzina
5 FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ) motor pe benzina 1994 1996 66 90 benzina
6 FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AJ) motor pe benzina 1994 1996 63 87 benzina
7 FIAT TEMPRA (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) motor pe benzina 1992 1996 55 75 benzina
8 FIAT TEMPRA (159) 1.9 D (159.AG) motor diesel 1991 1996 48 65 motor diesel
9 FIAT TEMPRA SW (159) 1.4 i.e. (159.AC) motor pe benzina 1991 1996 57 78 benzina
10 FIAT TEMPRA SW (159) 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) motor pe benzina 1992 1996 51 69 benzina
11 FIAT TEMPRA SW (159) 1.6 motor pe benzina 1990 1993 63 86 benzina
12 FIAT TEMPRA SW (159) 1.6 i.e. (159.AE) motor pe benzina 1990 1996 57 78 benzina
13 FIAT TEMPRA SW (159) 1.6 i.e. (159.AJ) motor pe benzina 1994 1996 66 90 benzina
14 FIAT TEMPRA SW (159) 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) motor pe benzina 1992 1996 55 75 benzina
15 FIAT TEMPRA SW (159) 1.9 D (159.AG) motor diesel 1991 1996 48 65 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate