SPIDAN Set articulatie, Planetara 21234

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 21234
  • Disponibilitate: In stoc
  • 197 Lei cu TVA

Tip articulatie Articulatie planetara
Dantura exterioara parte roata 22
Dinti interior, spre roata 20
Diametru simering [mm] 46
Prelucrat mecanic cu cavitate in piesa interna
Diametru 1 [mm] 20,53
Diametru articulatie 78
Lungime [mm] 126,5
Dimensiune filet M22x1.5
Articol completare/Info suplimentar 2 cu manseta cauciuc
Producator Cod OEM
FIAT 07629168
FIAT 07629457
FIAT 07660834
ALFAROME/FIAT/LANCI 7629168
ALFAROME/FIAT/LANCI 7629457
FIAT 7659169
LANCIA 7659169
ALFAROME/FIAT/LANCI 7660834
FIAT 7771582
FIAT 92601388
FIAT 92601903
LANCIA 92601903
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT TEMPRA (159) 1.6 motor pe benzina 1990 1993 63 86 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate