SPIDAN Set articulatie, Planetara 21096

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 21096
  • Disponibilitate: In stoc
  • 297 Lei cu TVA

Tip articulatie Articulatie planetara
Dantura exterioara parte roata 21
Dinti interior, spre roata 25
Diametru simering [mm] 56,3
Prelucrat mecanic cu cavitate in piesa interna
Diametru 1 [mm] 25,84
Diametru articulatie 90
Lungime [mm] 141,3
Dimensiune filet M20x1.5
Articol completare/Info suplimentar 2 cu manseta cauciuc
Diametru de montaj inel senzor ABS 75
Producator Cod OEM
KARMANN 440281
MERCEDES-BENZ 003 542 72 18
MERCEDES-BENZ 35427218
MERCEDES-BENZ A 003 542 72 18
SMART A0035427218
RENAULT 7701349874
RENAULT 7701349880
RENAULT 7701349938
RENAULT 7701351479
RENAULT 7701351480
RENAULT 7701351481
RENAULT 7701351484
RENAULT 7701351571
RENAULT 7701351572
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) motor pe benzina 1992 1995 66 90 benzina
2 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) motor pe benzina 1994 1995 79 107 benzina
3 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (B/C538) motor pe benzina 1992 1994 81 110 benzina
4 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) motor pe benzina 1992 1995 65 88 benzina
5 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 16V (B/C53D) motor pe benzina 1992 1995 99 135 benzina
6 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) motor diesel 1992 1995 66 90 motor diesel
7 RENAULT 19 Mk II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) motor pe benzina 1993 1996 66 90 benzina
8 RENAULT 19 Mk II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) motor pe benzina 1994 1996 79 107 benzina
9 RENAULT 19 Mk II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 16V (D53D) motor pe benzina 1992 1996 99 135 benzina
10 RENAULT 19 Mk II caroserie (S53_) 1.9 dT motor diesel 1992 1995 68 92 motor diesel
11 RENAULT 19 Mk II limuzina (L53_) 1.8 motor pe benzina 1992 1995 79 107 benzina
12 RENAULT 19 Mk II limuzina (L53_) 1.8 (453A/F) motor pe benzina 1992 1995 66 90 benzina
13 RENAULT 19 Mk II limuzina (L53_) 1.8 (L538) motor pe benzina 1992 1994 81 110 benzina
14 RENAULT 19 Mk II limuzina (L53_) 1.8 (L53V, L538) motor pe benzina 1994 1995 79 107 benzina
15 RENAULT 19 Mk II limuzina (L53_) 1.8 (L53Y) motor pe benzina 1992 1995 65 88 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate