SACHS Set ambreiaj 3000 951 024

  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 951 024
  • Disponibilitate: In stoc
  • 394 Lei cu TVA

Diametru [mm] 220
Numar dinti 17
Pentru componente vezi lista acestora
Producator Cod OEM
FORD 1343810
FORD 1343811
FORD 1343812
FORD 1 355 806
FORD 1385806
FORD 1385807
FORD 1385808
FORD 1423902
FORD 1432454
FORD 1432483
FORD 1473808
FORD 1473814
FORD 1495800
FORD 1679190
FORD 1716731
FORD 1746881
FORD 1772140
VOLVO 30759970
VOLVO 30787789
VOLVO 31325444
FORD 3M51-7540-A1E
FORD 3M51-7540-A1F
FORD 3M51-7540-A1G
FORD 3M51-7540-A1H
FORD 3M51-7540-A1J
FORD 3M51-7540-A1K
FORD 3M51-7540-A2E
FORD 3M51-7540-A2F
FORD 3M51-7540-A2G
FORD 3M51-7540-A2H
FORD 3M51-7540-A3E
FORD 3M51-7540-A3F
FORD 8V21-7540-E1A
FORD RM3M51-7540-A1K
FORD RM3M51-7540-AF
FORD RM3M51-7540-AH
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD C-MAX (DM2) 1.6 motor pe benzina 2007 2010 74 100 benzina
2 FORD FIESTA VI 1.6 Ti motor pe benzina 2008 2016 88 120 benzina
3 FORD FIESTA VI 1.6 Ti motor pe benzina 2010 2016 99 134 benzina
4 FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.6 16V motor pe benzina 1998 2004 74 100 benzina
5 FORD FOCUS (DAW, DBW) 1.8 16V motor pe benzina 1998 2004 85 115 benzina
6 FORD FOCUS C-MAX 1.6 motor pe benzina 2003 2007 74 100 benzina
7 FORD FOCUS C-MAX 1.6 Ti motor pe benzina 2004 2007 85 115 benzina
8 FORD FOCUS Clipper (DNW) 1.6 16V motor pe benzina 1999 2004 74 100 benzina
9 FORD FOCUS Clipper (DNW) 1.8 16V motor pe benzina 1999 2004 85 115 benzina
10 FORD FOCUS II (DA_) 1.4 motor pe benzina 2004 2012 59 80 benzina
11 FORD FOCUS II (DA_) 1.6 motor pe benzina 2004 2012 74 100 benzina
12 FORD FOCUS II (DA_) 1.6 Ti motor pe benzina 2004 2012 85 115 benzina
13 FORD FOCUS II Cabriolet 1.6 motor pe benzina 2006 2011 74 100 benzina
14 FORD FOCUS II limuzina (DA_) 1.4 motor pe benzina 2005 2012 59 80 benzina
15 FORD FOCUS II limuzina (DA_) 1.6 motor pe benzina 2005 2012 74 100 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate