SACHS Set ambreiaj 3000 951 022

Set ambreiaj
  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 951 022
  • Disponibilitate: In stoc
  • 800 Lei cu TVA

Diametru [mm] 228
Numar dinti 23
Pentru componente vezi lista acestora
Producator Cod OEM
FORD 1 255 557
FORD 1255577
FORD 1255578
FORD 1255579
FORD 1385369
FORD 1385810
FORD 1385812
FORD 1 423 903
VOLVO 30681125
VOLVO 30759484
FORD 3M51-7540-B1C
FORD 3M51-7540-B1D
FORD 3M51-7540-B2C
FORD 3M51-7540-B2D
FORD 3M51-7540-B3C
FORD 3M51-7540-B3D
FORD RM3M51-7540-BD
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD C-MAX (DM2) 2.0 motor pe benzina 2007 2010 107 145 benzina
2 FORD FOCUS C-MAX 1.8 motor pe benzina 2003 2007 88 120 benzina
3 FORD FOCUS C-MAX 2.0 motor pe benzina 2004 2007 107 145 benzina
4 FORD FOCUS II (DA_) 2.0 motor pe benzina 2004 2012 107 145 benzina
5 FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 motor pe benzina 2006 2011 107 145 benzina
6 FORD FOCUS II limuzina (DA_) 2.0 motor pe benzina 2005 2011 107 145 benzina
7 FORD FOCUS II Station Wagon (DA_) 2.0 motor pe benzina 2004 2012 107 145 benzina
8 VOLVO C30 1.8 motor pe benzina 2006 2012 92 125 benzina
9 VOLVO C30 2.0 motor pe benzina 2006 2012 107 145 benzina
10 VOLVO S40 II (MS) 1.8 motor pe benzina 2004 2016 92 125 benzina
11 VOLVO S40 II (MS) 1.8 FlexFuel motor pe benzina 2006 2016 92 125 Benzina/Etanol
12 VOLVO S40 II (MS) 2.0 motor pe benzina 2006 2016 107 146 benzina
13 VOLVO S40 II (MS) 2.0 F motor pe benzina 2009 2016 107 146 Flexfuel
14 VOLVO V50 (MW) 1.8 motor pe benzina 2004 2016 92 125 benzina
15 VOLVO V50 (MW) 1.8 FlexFuel motor pe benzina 2005 2016 92 125 Benzina/Etanol
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate