SACHS Set ambreiaj 3000 951 006

Set ambreiaj
  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 951 006
  • Disponibilitate: In stoc
  • 325 Lei cu TVA

Diametru [mm] 190
Numar dinti 17
Pentru componente vezi lista acestora
Producator Cod OEM
FORD 1206625
FORD 1219393
FORD 1328008
FORD 1353202
FORD 1355248
FORD 1513983
FORD 1524552
FORD 1539936
FORD 1558187
FORD 1565585
FORD 1566434
FORD 1744565
FORD 2S61-7540-BC
FORD 2S61-7540-BD
FORD 2S61-7540-BE
FORD 2S61-7540-BF
FORD 2S61-7540-BG
FORD 2S61-7540-KA
FORD 2S61-7540-KB
FORD 2S61-7540-KC
MAZDA C201-16-490
MAZDA C201-16-490A
MAZDA C201-16-490B
MAZDA C201-16-490D
FORD RM2S61-7540-BC
FORD RM2S61-7540-BE
FORD RM2S61-7540-BF
FORD RM2S61-7540-KB
FORD RM2S61-7540-KC
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FORD COURIER caroserie (J5_, J3_) 1.3 motor pe benzina 1996 2016 44 60 benzina
2 FORD FIESTA Mk IV (JA_, JB_) 1.0 i motor pe benzina 1997 1999 38 52 benzina
3 FORD FIESTA Mk IV (JA_, JB_) 1.0 i motor pe benzina 1999 2002 48 65 benzina
4 FORD FIESTA Mk IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V motor pe benzina 1995 2002 55 75 benzina
5 FORD FIESTA Mk IV (JA_, JB_) 1.3 i motor pe benzina 1995 2002 37 50 benzina
6 FORD FIESTA Mk IV (JA_, JB_) 1.3 i motor pe benzina 1995 2002 44 60 benzina
7 FORD FIESTA Mk IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V motor pe benzina 1996 2002 66 90 benzina
8 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V motor pe benzina 2002 2008 55 75 benzina
9 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V motor pe benzina 2003 2008 51 70 benzina
10 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 motor pe benzina 2001 2008 44 60 benzina
11 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 motor pe benzina 2001 2008 51 69 benzina
12 FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V motor pe benzina 2001 2008 59 80 benzina
13 FORD FIESTA V Van 1.3 motor pe benzina 2003 2005 51 69 benzina
14 FORD FUSION (JU_) 1.25 motor pe benzina 2004 2012 55 75 benzina
15 FORD FUSION (JU_) 1.4 motor pe benzina 2002 2012 59 80 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate