SACHS Set ambreiaj 3000 834 101

Set ambreiaj
  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 834 101
  • Disponibilitate: In stoc
  • 304 Lei cu TVA

Precnik [mm] 170
Broj zubaca 20
Elemente videti u listi delova
Producator Cod OEM
LANCIA 5888366
FIAT 5888370
LANCIA 5888398
FIAT 5890342
LANCIA 5890342
FIAT 5890343
LANCIA 5890343
FIAT 5892110
FIAT 5892499
FIAT 71711622
FIAT 71716488
SEAT SE 028 125 000 B
SEAT SE 028 125 000 C
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 (170AB) motor pe benzina 1991 1993 30 41 benzina
2 FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. (170AC) motor pe benzina 1991 1993 30 41 benzina
3 FIAT CINQUECENTO (170) 0.9 i.e. S (170AF, 170CF) motor pe benzina 1991 1999 29 40 benzina
4 FIAT FIORINO (127) 900 motor pe benzina 1977 1984 33 45 benzina
5 FIAT PANDA (141A_) 1000 motor pe benzina 1985 1992 37 50 benzina
6 FIAT PANDA (141A_) 1000 motor pe benzina 1986 1992 37 50 benzina
7 FIAT PANDA (141A_) 1000 motor pe benzina 1986 1992 32 44 benzina
8 FIAT PANDA (141A_) 1000 4x4 motor pe benzina 1986 1989 32 44 benzina
9 FIAT PANDA (141A_) 1000 4x4 motor pe benzina 1986 1994 33 45 benzina
10 FIAT PANDA (141A_) 1000 i.e. CAT motor pe benzina 1987 1998 33 45 benzina
11 FIAT PANDA (141A_) 750 (141AI) motor pe benzina 1986 1995 25 34 benzina
12 FIAT PANDA (141A_) 800 motor pe benzina 1981 1985 25 34 benzina
13 FIAT PANDA (141A_) 900 motor pe benzina 1980 1994 33 45 benzina
14 FIAT PANDA (141A_) 900 motor pe benzina 1992 1996 29 40 benzina
15 FIAT PANDA (141A_) 950 4x4 motor pe benzina 1983 1986 35 48 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate