SACHS Set ambreiaj 3000 743 001

  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 743 001
  • Disponibilitate: In stoc
  • 1001 Lei cu TVA

Karakteristicna velicina 235/Z
Precnik [mm] 235
Profil glavcine 21,40x23,98-21N
Broj zubaca 21
Producator Cod OEM
FIAT 1303251080
FIAT 1303252080
FIAT 1324858080
FIAT 5894391
FIAT 5895088
FIAT 71719217
FIAT 71734939
FIAT 71782073
FIAT 71782075
FIAT 9622587580
FIAT 9625260580
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT DUCATO bus (230) 2.5 D Combinato motor diesel 1994 2002 62 84 motor diesel
2 FIAT DUCATO bus (230) 2.5 TDI 4x4 motor diesel 1997 2002 85 116 motor diesel
3 FIAT DUCATO bus (230) 2.5 TDI Panorama/Combinato motor diesel 1994 2002 85 116 motor diesel
4 FIAT DUCATO bus (230) 2.5 TDI Panorama/Combinato motor diesel 1994 2002 80 109 motor diesel
5 FIAT DUCATO bus (230) 2.8 D motor diesel 1998 2002 64 87 motor diesel
6 FIAT DUCATO caroserie (230L) 2.5 D motor diesel 1994 2002 62 84 motor diesel
7 FIAT DUCATO caroserie (230L) 2.5 TDI motor diesel 1994 2002 85 116 motor diesel
8 FIAT DUCATO caroserie (230L) 2.5 TDI motor diesel 1994 2002 80 109 motor diesel
9 FIAT DUCATO caroserie (230L) 2.5 TDI 4x4 motor diesel 1998 2002 85 116 motor diesel
10 FIAT DUCATO caroserie (230L) 2.8 D motor diesel 1998 2002 64 87 motor diesel
11 FIAT DUCATO caroserie (230L) 2.8 D 4x4 motor diesel 1998 2002 64 87 motor diesel
12 FIAT DUCATO platou / sasiu (230) 2.5 D motor diesel 1994 2002 62 84 motor diesel
13 FIAT DUCATO platou / sasiu (230) 2.5 D 4x4 motor diesel 1994 2002 62 84 motor diesel
14 FIAT DUCATO platou / sasiu (230) 2.5 TDI motor diesel 1994 2002 85 116 motor diesel
15 FIAT DUCATO platou / sasiu (230) 2.5 TDI motor diesel 1994 2002 80 109 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate