SACHS Set ambreiaj 3000 727 001

  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 727 001
  • Disponibilitate: In stoc
  • 840 Lei cu TVA

Precnik [mm] 235
Profil glavcine 20,1x23,7-20N
Broj zubaca 20
Producator Cod OEM
LANCIA 5890834
LANCIA 5895972
ALFA ROMEO 5896173
ALFA ROMEO 60777850
ALFA ROMEO 60778039
FIAT 71711930
FIAT 71714161
LANCIA 71734942
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 motor pe benzina 1992 1997 140 190 benzina
2 ALFA ROMEO 155 (167) 2.0 16V Turbo Q4 (167.A2B, 167.A2C, 167.A2E) motor pe benzina 1992 1997 137 186 benzina
3 ALFA ROMEO 155 (167) 2.5 TD (167.A1A) motor diesel 1993 1997 92 125 motor diesel
4 FIAT COUPE (FA/175) 2.0 16V Turbo motor pe benzina 1993 1996 140 190 benzina
5 FIAT COUPE (FA/175) 2.0 20V Turbo motor pe benzina 1996 2000 162 220 benzina
6 LANCIA DEDRA (835) 2.0 HF Integrale (835AP) motor pe benzina 1990 1994 124 169 benzina
7 LANCIA DELTA Mk II (836) 2.0 16V Turbo (836AB) motor pe benzina 1993 1999 137 186 benzina
8 LANCIA DELTA Mk II (836) 2.0 16V Turbo (836AS) motor pe benzina 1996 1999 142 193 benzina
9 LANCIA KAPPA (838A) 2.0 16V Turbo (838AB1AA) motor pe benzina 1995 2001 151 205 benzina
10 LANCIA KAPPA cupe (838) 2.0 16V Turbo (838CB) motor pe benzina 1996 2001 151 205 benzina
11 LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 16V Turbo (838BB1AA) motor pe benzina 1996 2001 151 205 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate