SACHS Set ambreiaj 3000 631 001

Set ambreiaj
  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 631 001
  • Disponibilitate: In stoc
  • 769 Lei cu TVA

Precnik [mm] 215
Broj zubaca 20
Elemente videti u listi delova
Producator Cod OEM
FIAT 5893657
FIAT 5894383
FIAT 71711443
FIAT 71722598
FIAT 71722644
FIAT 71782225
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT PUNTO (176) 1.7 TD motor diesel 1994 1999 52 71 motor diesel
2 FIAT PUNTO (176) 1.7 TD motor diesel 1994 1999 51 69 motor diesel
3 FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 TD motor diesel 1996 2000 52 71 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate