SACHS Set ambreiaj 3000 626 101

  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 626 101
  • Disponibilitate: In stoc
  • 343 Lei cu TVA

Precnik [mm] 180
Broj zubaca 20
Elemente videti u listi delova
Producator Cod OEM
FIAT 5892775
LANCIA 5892775
FIAT 5893143
LANCIA 5893143
FIAT 5893654
FIAT 5894335
LANCIA 5894335
FIAT 5894380
FIAT 71711133
LANCIA 71711133
FIAT 71711134
FIAT 71711441
FIAT 71711442
LANCIA 71711442
FIAT 71716228
FIAT 71718481
FIAT 71736583
FIAT 71741238
FIAT 71752229
FIAT 71752446
FIAT 71752451
FIAT 71784148
FIAT 71784150
FIAT 71785734
FIAT 71785736
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT ALBEA (178_) 1.2 motor pe benzina 1998 2009 54 73 benzina
2 FIAT ALBEA (178_) 1.2 motor pe benzina 2001 2009 44 60 benzina
3 FIAT CINQUECENTO (170) 1.1 Sporting (170AH) motor pe benzina 1994 1998 40 54 benzina
4 FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.2 (178DX.G1A) motor pe benzina 1996 2001 54 73 benzina
5 FIAT PUNTO (176) 55 1.1 motor pe benzina 1993 1999 40 54 benzina
6 FIAT PUNTO (176) 60 1.2 motor pe benzina 1994 1999 43 58 benzina
7 FIAT PUNTO (176) 60 1.2 motor pe benzina 1994 1999 44 60 benzina
8 FIAT PUNTO (176) 75 1.2 motor pe benzina 1993 1999 54 73 benzina
9 FIAT PUNTO Cabriolet (176C) 60 1.2 motor pe benzina 1994 2000 43 58 benzina
10 FIAT PUNTO Cabriolet (176C) 60 1.2 motor pe benzina 1995 2000 44 60 benzina
11 FIAT PUNTO Van (176L) 1.1 motor pe benzina 1996 2000 40 54 benzina
12 FIAT SEICENTO / 600 (187) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) motor pe benzina 1998 2010 40 54 benzina
13 FIAT SEICENTO / 600 Van (287) 1.1 (187CXB/C) motor pe benzina 1998 2010 40 54 benzina
14 FIAT STRADA pick-up (178E) 1.2 motor pe benzina 1999 2016 54 73 benzina
15 FIAT STRADA pick-up (178E) 1.2 motor pe benzina 2003 2016 44 60 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate