SACHS Set ambreiaj 3000 576 001

Set ambreiaj
  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 576 001
  • Disponibilitate: In stoc
  • 775 Lei cu TVA

Precnik [mm] 215
Broj zubaca 20
Elemente videti u listi delova
Producator Cod OEM
FIAT 5890791
LANCIA 5893778
ALFA ROMEO 60777604
ALFA ROMEO 60778025
ALFA ROMEO 60801841
ALFA ROMEO 60812790
ALFA ROMEO 60813032
ALFA ROMEO 60813814
ALFA ROMEO 60814399
ALFA ROMEO 60815169
ALFA ROMEO 71734764
ALFA ROMEO 71736298
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate