SACHS Set ambreiaj 3000 467 001

Set ambreiaj
  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 467 001
  • Disponibilitate: In stoc
  • 581 Lei cu TVA

Precnik [mm] 200
Broj zubaca 20
Elemente videti u listi delova
Producator Cod OEM
FIAT 5888300
FIAT 5888515
FIAT 5889121
FIAT 5890415
FIAT 5894040
FIAT 71711061
FIAT 71711435
ALFA ROMEO 71734935
FIAT 71734935
LANCIA 71734935
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT BRAVA (182) 1.9 D motor diesel 1995 2001 48 65 motor diesel
2 FIAT BRAVO I (182) 1.9 D motor diesel 1995 2001 48 65 motor diesel
3 FIAT FIORINO (147) 1.7 D motor diesel 1987 1990 44 60 motor diesel
4 FIAT FIORINO (147) 1.7 D motor diesel 1988 1993 42 57 motor diesel
5 FIAT FIORINO caroserie (146) 60 1.7 D motor diesel 1988 1996 42 57 motor diesel
6 FIAT FIORINO Pick up (146) 1.7 D motor diesel 1993 1999 42 57 motor diesel
7 FIAT TEMPRA (159) 1.9 D (159.AG) motor diesel 1991 1996 48 65 motor diesel
8 FIAT TEMPRA SW (159) 1.9 D (159.AG) motor diesel 1991 1996 48 65 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate