SACHS Set ambreiaj 3000 347 001

Set ambreiaj
  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 347 001
  • Disponibilitate: In stoc
  • 581 Lei cu TVA

Precnik [mm] 180
Broj zubaca 20
Elemente videti u listi delova
Producator Cod OEM
FIAT 5888938
LANCIA 5890412
LANCIA 5890413
FIAT 5890416
FIAT 5890949
FIAT 5893841
FIAT 71711438
FIAT 71714088
FIAT 71716413
FIAT 71728881
FIAT 71741291
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 FIAT CINQUECENTO (170) 1.1 Sporting (170AH) motor pe benzina 1994 1998 40 54 benzina
2 FIAT PANDA (141A_) 1100 motor pe benzina 1991 1999 37 50 benzina
3 FIAT PANDA (141A_) 1100 motor pe benzina 1995 2003 40 54 benzina
4 FIAT PANDA (141A_) 1100 4x4 motor pe benzina 1995 2004 40 54 benzina
5 FIAT PANDA (141A_) 1100 Trekking 4x4 motor pe benzina 1991 2004 37 50 benzina
6 FIAT SEICENTO / 600 (187) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) motor pe benzina 1998 2010 40 54 benzina
7 FIAT SEICENTO / 600 Van (287) 1.1 (187CXB/C) motor pe benzina 1998 2010 40 54 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate