SACHS Set ambreiaj 3000 345 001

Set ambreiaj
  • Producator: SACHS
  • Cod piesa: 3000 345 001
  • Disponibilitate: In stoc
  • 568 Lei cu TVA

Precnik [mm] 215
Broj zubaca 20
Elemente videti u listi delova
Producator Cod OEM
FIAT 5888963
LANCIA 5888963
FIAT 5890853
ALFA ROMEO 60809288
LANCIA 71711439
FIAT 71746390
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 145 (930) 1.9 TD motor diesel 1994 1999 66 90 motor diesel
2 ALFA ROMEO 146 (930) 1.9 TD motor diesel 1994 1999 66 90 motor diesel
3 ALFA ROMEO 155 (167) 1.9 TD (167.A3) motor diesel 1993 1997 66 90 motor diesel
4 FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.AQ) motor diesel 1992 1996 59 80 motor diesel
5 FIAT TEMPRA (159) 1.9 TD (159.CU, 159.AU, 159.AI, 159.BI) motor diesel 1990 1996 66 90 motor diesel
6 FIAT TEMPRA SW (159) 1.9 TD (159.AI, 159.BI, 159.CU, 159.AU) motor diesel 1991 1995 66 90 motor diesel
7 FIAT TEMPRA SW (159) 1.9 TD (159.AQ) motor diesel 1992 1993 59 80 motor diesel
8 LANCIA DEDRA (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF) motor diesel 1989 1999 66 90 motor diesel
9 LANCIA DEDRA SW (835) 1.9 TDS (835EE, 835EF) motor diesel 1994 1999 66 90 motor diesel
10 LANCIA DELTA Mk II (836) 1.9 TD (836AM, 836AN) motor diesel 1994 1999 66 90 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate