METZGER Regulator, Alternator 2390054

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 2390054
  • Disponibilitate: In stoc
  • 213 Lei cu TVA

Curent de incarcare generator [A] 140
Numar generator 124525113
Numar generator 124525114
Numar generator 124525115
Numar generator 124525116
Numar generator 124525187
Numar generator 124525188
Numar generator 124525200
Producator Cod OEM
VW 07K 903 080 3
VW 07K 903 803
# Producator Imagine Cod piesa Titlu
1 METZGER Regulator, Alternator 2390054 Regulator, Alternator
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.2 TFSI motor pe benzina 2010 2016 63 86 benzina
2 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.4 TFSI motor pe benzina 2010 2016 90 122 benzina
3 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2010 2016 77 105 motor diesel
4 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
5 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TDI motor diesel 2011 2016 105 143 motor diesel
6 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TDI motor diesel 2012 2016 100 136 motor diesel
7 AUDI A1 (8X1, 8XK, 8XF) 2.0 TFSI quattro motor pe benzina 2012 2016 188 256 benzina
8 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.2 TFSI motor pe benzina 2012 2016 63 86 benzina
9 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.4 TFSI motor pe benzina 2011 2016 90 122 benzina
10 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
11 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 1.6 TDI motor diesel 2011 2016 77 105 motor diesel
12 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 2.0 TDI motor diesel 2011 2016 105 143 motor diesel
13 AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF, 8XK) 2.0 TDI motor diesel 2012 2016 100 136 motor diesel
14 AUDI A3 (8P1) 1.2 TSI motor pe benzina 2010 2012 77 105 benzina
15 AUDI A3 (8P1) 1.4 TFSI motor pe benzina 2007 2012 92 125 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate