METZGER Regulator, Alternator 2390043

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 2390043
  • Disponibilitate: In stoc
  • 146 Lei cu TVA

Restrictiile producatorului MAGNETI MARELLI
Tip alternator Regulator alternator, reglare negativa
Voltaj [V] 12
Tensiune de lucru [V] 14,4
Numar generator Am KFZ ermitteln!
Numar generator 63320200
Producator Cod OEM
FIAT 46445658
FIAT 46445660
FIAT 46448434
FIAT 46472226
FIAT 5895028
FIAT 5895029
FIAT 5895030
FIAT 5895032
FIAT 5895033
FIAT 5895034
FIAT 5895036
FIAT 5895037
FIAT 7715541
FIAT 7721122
FIAT 7778020
FIAT 7779820
FIAT 7779821
FIAT 7779915
FIAT 7781077
FIAT 7788683
FIAT 77991950
FIAT 9946542
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 2001 76 103 benzina
2 ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 2001 88 120 benzina
3 ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V motor pe benzina 1998 2001 106 144 benzina
4 ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 1998 103 140 benzina
5 ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V T.S. motor pe benzina 1995 2001 110 150 benzina
6 ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 2001 76 103 benzina
7 ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 2001 88 120 benzina
8 ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1996 2001 103 140 benzina
9 ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. motor pe benzina 1998 2001 106 144 benzina
10 ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V T.S. motor pe benzina 1995 2001 110 150 benzina
11 ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) motor pe benzina 2001 2010 88 120 benzina
12 ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) motor pe benzina 2001 2010 77 105 benzina
13 ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD (937AXD1A) motor diesel 2001 2010 85 115 motor diesel
14 ALFA ROMEO 147 (937) 2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) motor pe benzina 2001 2010 110 150 benzina
15 ALFA ROMEO 155 (167) 1.6 16V T.S. motor pe benzina 1996 1997 88 120 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate