METZGER Regulator, Alternator 2390010

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 2390010
  • Disponibilitate: In stoc
  • 78 Lei cu TVA

Restrictiile producatorului BOSCH
Dimanetru suport [mm] 14
Tip alternator Regulator alternator, reglare negativa
Voltaj [V] 12
Tensiune de lucru [V] 14,5
Numar generator Am KFZ ermitteln!
Numar generator 0123505018
Numar generator 0123510008
Numar generator 0123510009
Numar generator 0123510028
Numar generator 0123515003
Numar generator 0123515008
Numar generator 0123515009
Numar generator 0123515011
Numar generator 0123515012
Numar generator 0123515024
Numar generator 0123520003
Numar generator 0123520004
Numar generator 0123520019
Numar generator 0123520020
Numar generator 0123520021
Producator Cod OEM
VAG 028 9038 03E
VAG 028 9038 03G
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI 100 (4A, C4) 2.5 TDI motor diesel 1990 1994 85 115 motor diesel
2 AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.5 TDI motor diesel 1990 1994 85 115 motor diesel
3 AUDI 80 (8C, B4) 1.9 TD motor diesel 1991 1994 55 75 motor diesel
4 AUDI 80 (8C, B4) 1.9 TDI motor diesel 1991 1994 66 90 motor diesel
5 AUDI 80 Avant (8C, B4) 1.9 TD motor diesel 1991 1994 55 75 motor diesel
6 AUDI 80 Avant (8C, B4) 1.9 TDI motor diesel 1992 1996 66 90 motor diesel
7 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI motor diesel 1995 2000 66 90 motor diesel
8 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI motor diesel 1995 2000 81 110 motor diesel
9 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI motor diesel 2000 2000 85 116 motor diesel
10 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro motor diesel 1996 2000 81 110 motor diesel
11 AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI motor diesel 1997 2000 110 150 motor diesel
12 AUDI A4 (8D2, B5) 2.5 TDI quattro motor diesel 1997 2000 110 150 motor diesel
13 AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI motor diesel 1996 2001 81 110 motor diesel
14 AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro motor diesel 1996 2001 81 110 motor diesel
15 AUDI A4 Avant (8D5, B5) 2.5 TDI motor diesel 1997 2001 110 150 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate