METZGER Regulator, Alternator 2390003

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 2390003
  • Disponibilitate: In stoc
  • 152 Lei cu TVA

Restrictiile producatorului BOSCH
Dimanetru suport [mm] 14
Tip alternator Regulator alternator, reglare negativa
Voltaj [V] 12
Tensiune de lucru [V] 14,8
Numar generator Am KFZ ermitteln!
Numar generator 0 124 325 024
Numar generator 0 124 415 007
Numar generator 0 124 415 014
Numar generator 0 124 325 031
Producator Cod OEM
TOYOTA 27060165FL
DACIA 60 01 548 087
RENAULT TRUCKS 60 01 548 087
RENAULT TRUCKS 7700101274
RENAULT TRUCKS 7700421477
RENAULT TRUCKS 7700427932
RENAULT TRUCKS 7700429217
RENAULT TRUCKS 7700429310
RENAULT TRUCKS 7700434899
RENAULT TRUCKS 7700434900
RENAULT TRUCKS 7701048230
RENAULT TRUCKS 7701473636
RENAULT TRUCKS 7701473637
RENAULT TRUCKS 7701713149
RENAULT TRUCKS 8200146621
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C) motor pe benzina 1998 2005 55 75 benzina
2 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0L) motor pe benzina 1999 2004 70 95 benzina
3 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0P) motor pe benzina 2000 2016 72 98 benzina
4 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D) motor pe benzina 1998 2005 66 90 benzina
5 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL...) motor pe benzina 1998 2016 79 107 benzina
6 RENAULT ESPACE Mk III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) motor pe benzina 1998 2002 103 140 benzina
7 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) motor pe benzina 1997 2016 55 75 benzina
8 RENAULT KANGOO (KC0/1_) 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) motor pe benzina 2001 2016 70 95 benzina
9 RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) motor pe benzina 1997 2016 55 75 benzina
10 RENAULT KANGOO Rapid (FC0/1_) 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) motor pe benzina 2001 2016 70 95 benzina
11 RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561) motor pe benzina 1997 2001 79 107 benzina
12 RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564) motor pe benzina 1998 2001 88 120 benzina
13 RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B) motor pe benzina 1999 2001 103 140 benzina
14 RENAULT LAGUNA I Estate (K56_) 1.6 16V (K568) motor pe benzina 1997 2001 79 107 benzina
15 RENAULT LAGUNA I Estate (K56_) 1.8 16V (K563, K564) motor pe benzina 1998 2001 88 120 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate