METZGER Regulator, Alternator 2390001

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 2390001
  • Disponibilitate: In stoc
  • 173 Lei cu TVA

Restrictiile producatorului BOSCH
Tip alternator Regulator alternator, reglare negativa
Tensiune de lucru [V] 14,5
Voltaj [V] 12
Dimanetru suport [mm] 14
Numar generator Am KFZ ermitteln!
Producator Cod OEM
PORSCHE 000.043.206.37
MERCEDES-BENZ 000 154 32 05
MERCEDES-BENZ 000 154 37 05
MERCEDES-BENZ 003 154 2406
MERCEDES-BENZ 003 154 53 06
VAG 028903031
VAG 038 903 803
VAG 038 903 803B
VAG 038 903 803E
VAG 038 903 803EX
IVECO 42533813
IVECO 42534878
RENAULT TRUCKS 50 01 850 026
RENAULT TRUCKS 7700377091
RENAULT TRUCKS 7700377092
FIAT 77364088
PORSCHE 95560301700
PORSCHE 99660301200
PORSCHE 99660301201
PORSCHE 99660301202
PORSCHE 99660301203
MERCEDES-BENZ A003 154 2406
MERCEDES-BENZ A003 154 53 06
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 AUDI A2 (8Z0) 1.4 motor pe benzina 2000 2005 55 75 benzina
2 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 Di motor diesel 1995 2000 55 75 motor diesel
3 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI motor diesel 1995 2000 81 110 motor diesel
4 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro motor diesel 1996 2000 81 110 motor diesel
5 AUDI A4 (8D2, B5) 1.9 TDI quattro motor diesel 2000 2000 85 116 motor diesel
6 AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI motor diesel 1996 2001 81 110 motor diesel
7 AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro motor diesel 1996 2001 81 110 motor diesel
8 AUDI A4 Avant (8D5, B5) 1.9 TDI quattro motor diesel 2000 2001 85 115 motor diesel
9 AUDI A6 (4B2, C5) 1.9 TDI motor diesel 2000 2005 85 115 motor diesel
10 AUDI A6 Avant (4B5, C5) 1.9 TDI motor diesel 2000 2005 85 115 motor diesel
11 CITROËN RELAY caroserie (244) 2.8 HDi motor diesel 2004 2016 107 146 motor diesel
12 IVECO DAILY III caroserie inchisa/combi 29 L 10 V (ALJA43A2, ALJA42A2, ALJA41A2) motor diesel 2002 2007 70 95 motor diesel
13 IVECO DAILY III caroserie inchisa/combi 29 L 11 V motor diesel 1999 2007 78 106 motor diesel
14 IVECO DAILY III caroserie inchisa/combi 29 L 13 motor diesel 2001 2007 92 125 motor diesel
15 IVECO DAILY III caroserie inchisa/combi 29 L 9 V motor diesel 1999 2007 62 84 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate