SPIDAN Pompa hidraulica, Sistem de directie 54464

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 54464
  • Disponibilitate: In stoc
  • 2008 Lei cu TVA

Restrictiile producatorului TRW
Mod de operare electro-hidraulic
Articol completare/Info suplimentar 2 fara cablu
Articol completare/Info suplimentar 2 fara conducta ulei
Atentie la informatii de service
Producator Cod OEM
OPEL 5948007
OPEL 5948073
OPEL 5948227
OPEL 5948228
GENERAL MOTORS 93172789
GENERAL MOTORS 93183550
GENERAL MOTORS 93190149
GENERAL MOTORS 93190150
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL SIGNUM 1.8 motor pe benzina 2003 2016 90 122 benzina
2 OPEL SIGNUM 2.0 DTI motor diesel 2003 2016 74 100 motor diesel
3 OPEL SIGNUM 2.0 Turbo motor pe benzina 2003 2016 129 175 benzina
4 OPEL SIGNUM 2.2 direct motor pe benzina 2003 2016 114 155 benzina
5 OPEL SIGNUM 2.2 DTI motor diesel 2003 2016 92 125 motor diesel
6 OPEL SIGNUM 3.0 V6 CDTI motor diesel 2003 2016 130 177 motor diesel
7 OPEL SIGNUM 3.0 V6 CDTI motor diesel 2005 2016 135 184 motor diesel
8 OPEL SIGNUM 3.2 V6 motor pe benzina 2003 2016 155 211 benzina
9 OPEL VECTRA C 1.6 motor pe benzina 2006 2016 77 105 benzina
10 OPEL VECTRA C 1.6 16V motor pe benzina 2004 2016 74 100 benzina
11 OPEL VECTRA C 1.8 motor pe benzina 2002 2016 81 110 benzina
12 OPEL VECTRA C 1.8 motor pe benzina 2006 2016 103 140 benzina
13 OPEL VECTRA C 1.8 16V motor pe benzina 2002 2016 90 122 benzina
14 OPEL VECTRA C 2.0 16V Turbo motor pe benzina 2003 2016 129 175 benzina
15 OPEL VECTRA C 2.0 DTI 16V motor diesel 2002 2016 74 101 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate