COMLINE Pompa apa

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EWP008
  • Disponibilitate: In stoc
  • 190 Lei cu TVA

Tip carcasa fara carcasa
Producator Cod OEM
VOLVO 30621264
VOLVO 306212648
VOLVO 30855991
VOLVO 3242084
VOLVO 3287751
VOLVO 32877516
VOLVO 3343093
VOLVO 33430935
VOLVO 3344251
VOLVO 33442518
VOLVO 3344626
VOLVO 3344827
VOLVO 33448275
VOLVO 3344831
VOLVO 3345626
VOLVO 3345626-0
VOLVO 33456260
OPEL 4404098
VAUXHALL 44 04 098
OPEL 44 09 162
OPEL 4409162
RENAULT 6001545345
RENAULT 7701462809
RENAULT TRUCKS 77 01 462 809
RENAULT TRUCKS 7701 462 809
RENAULT 7701463111
RENAULT TRUCKS 77 01 463 111
RENAULT TRUCKS 7701 463 111
RENAULT 7701463397
RENAULT TRUCKS 77 01 463 397
RENAULT TRUCKS 7701 463 397
RENAULT 7701464502
RENAULT 7701464736
RENAULT TRUCKS 77 01 464 736
RENAULT TRUCKS 7701 464 736
RENAULT 7701465816
RENAULT TRUCKS 77 01 465 816
RENAULT TRUCKS 7701 465 816
RENAULT 7701466578
RENAULT TRUCKS 77 01 466 578
RENAULT TRUCKS 7701 466 578
RENAULT 7701468491
RENAULT TRUCKS 77 01 468 491
RENAULT TRUCKS 7701 468 491
RENAULT 7701473365
RENAULT TRUCKS 7701 473 365
VAUXHALL 91 12 098
VAUXHALL 91160212
MITSUBISHI M345611
MITSUBISHI M855991
MITSUBISHI MD 345611
MITSUBISHI MD345611
MITSUBISHI MW30621264
MITSUBISHI MW30889138
BUGATTI PA0192
BUGATTI PA 7701
BUGATTI PA7701
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 MITSUBISHI CARISMA (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
2 MITSUBISHI CARISMA limuzina (DA_) 1.9 TD (DA4A) motor diesel 1996 2000 66 90 motor diesel
3 OPEL ARENA bus 1.9 D motor diesel 1997 2001 44 60 motor diesel
4 OPEL ARENA caroserie 1.9 D motor diesel 1997 2001 44 60 motor diesel
5 OPEL ARENA caroserie (TB, TF) 1.9 D motor diesel 1998 2001 44 60 motor diesel
6 OPEL ARENA Combi (THB) 1.9 D motor diesel 1998 2001 44 60 motor diesel
7 OPEL MOVANO caroserie (F9) 1.9 DTI motor diesel 2000 2001 59 80 motor diesel
8 OPEL MOVANO Combi (J9) 1.9 DTI motor diesel 2000 2001 59 80 motor diesel
9 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.7 motor pe benzina 1996 2001 69 94 benzina
10 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) motor pe benzina 1992 1995 54 73 benzina
11 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) motor pe benzina 1992 1995 66 90 benzina
12 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (5/353A) motor pe benzina 1992 1995 66 90 benzina
13 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) motor pe benzina 1994 1995 79 107 benzina
14 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (B/C538) motor pe benzina 1992 1994 81 110 benzina
15 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) motor pe benzina 1992 1995 65 88 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate