SPIDAN Planetara 25262

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 25262
  • Disponibilitate: In stoc
  • 688 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata dreapta
Dantura exterioara parte roata 31
Dantura exterioara parte diferential 39
Lungime [mm] 1074
Diametru simering [mm] 70
Diametru articulatie la roata [mm] 98
Diametru articulatie la cutia de viteza [mm] 88
Articol completare/Info suplimentar 2 cu lagar
Dimensiune filet M24x1.5
Lungime 2 [mm] 364
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 601 423 51 01
MERCEDES-BENZ A 601 423 51 01
NISSAN 3910000Q3M
NISSAN 3910000Q4G
NISSAN 3910000Q4H
RENAULT 391004255R
RENAULT 391005187R
RENAULT 391009620R
OPEL 4406235
OPEL 4406519
OPEL 4420054
OPEL 4422057
RENAULT 8200842369
OPEL 93167650
OPEL 95513819
OPEL 95514706
OPEL 95516046
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 NISSAN NV400 bus 2.3 dCi motor diesel 2011 2016 74 101 motor diesel
2 NISSAN NV400 bus 2.3 dCi motor diesel 2011 2016 92 125 motor diesel
3 NISSAN NV400 bus 2.3 dCi motor diesel 2011 2016 107 146 motor diesel
4 NISSAN NV400 caroserie 2.3 dCi motor diesel 2011 2016 74 101 motor diesel
5 NISSAN NV400 caroserie 2.3 dCi motor diesel 2011 2016 92 125 motor diesel
6 NISSAN NV400 caroserie 2.3 dCi motor diesel 2011 2016 107 146 motor diesel
7 NISSAN NV400 caroserie 2.3 dCi [RWD] motor diesel 2011 2016 92 125 motor diesel
8 NISSAN NV400 caroserie 2.3 dCi [RWD] motor diesel 2011 2016 107 146 motor diesel
9 NISSAN NV400 platou / sasiu 2.3 dCi motor diesel 2011 2016 74 101 motor diesel
10 NISSAN NV400 platou / sasiu 2.3 dCi motor diesel 2011 2016 92 125 motor diesel
11 NISSAN NV400 platou / sasiu 2.3 dCi motor diesel 2011 2016 107 146 motor diesel
12 NISSAN NV400 platou / sasiu 2.3 dCi [RWD] motor diesel 2011 2016 92 125 motor diesel
13 NISSAN NV400 platou / sasiu 2.3 dCi [RWD] motor diesel 2011 2016 107 146 motor diesel
14 OPEL MOVANO B bus 2.3 CDTI motor diesel 2010 2016 74 101 motor diesel
15 OPEL MOVANO B bus 2.3 CDTI motor diesel 2010 2016 92 125 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate