SPIDAN Planetara 24398

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 24398
  • Disponibilitate: In stoc
  • 614 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata dreapta
Dantura exterioara parte roata 23
Dantura exterioara parte diferential 26
Lungime [mm] 900
Diametru simering [mm] 49
Diametru articulatie la roata [mm] 83,5
Diametru articulatie la cutia de viteza [mm] 78,5
Articol completare/Info suplimentar 2 cu lagar
Dimensiune filet M20x1.5
Lungime 2 [mm] 327
Producator Cod OEM
AUDI 893 906 091 B
FERRARI 119291
FORD 1613157
FORD 6106539
FORD 82GB 9350 AA
FORD 83BB 9350 AA
MERCEDES-BENZ 002 091 97 01
MERCEDES-BENZ 116 090 00 50
MERCEDES-BENZ 116 091 03 01
MERCEDES-BENZ A 002 091 97 01
MERCEDES-BENZ A 116 090 00 50
MERCEDES-BENZ A 116 091 03 01
PUCH 721 1 49 099 2/1
VW 893 906 091 B
VW 893 906 091 E
RENAULT 6001548720
RENAULT 7711497417
RENAULT 8200261841
RENAULT 8200270510
RENAULT 8200358164
RENAULT 8200358168
RENAULT 8200455157
RENAULT 8200460992
RENAULT 8200499586
DACIA 8200499586
RENAULT 8200618111
DACIA 8200618111
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.4 16V motor pe benzina 2010 2016 72 98 benzina
2 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi motor diesel 2010 2016 48 65 motor diesel
3 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0F) motor diesel 2008 2016 63 86 motor diesel
4 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0G) motor diesel 2008 2016 50 68 motor diesel
5 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi (KR0H) motor diesel 2008 2016 78 106 motor diesel
6 RENAULT CLIO Grandtour (KR0/1_) 1.6 16V (KR0B) motor pe benzina 2008 2016 82 112 benzina
7 RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.4 16V motor pe benzina 2005 2016 72 98 benzina
8 RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi motor diesel 2005 2016 48 65 motor diesel
9 RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi motor diesel 2005 2016 47 64 motor diesel
10 RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi motor diesel 2007 2016 60 82 motor diesel
11 RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR17, CR17) motor diesel 2005 2016 63 86 motor diesel
12 RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (BR1C, CR1C) motor diesel 2005 2016 76 103 motor diesel
13 RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) motor diesel 2005 2016 50 68 motor diesel
14 RENAULT CLIO III (BR0/1, CR0/1) 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B...) motor pe benzina 2005 2016 82 112 benzina
15 RENAULT LOGAN I combi (KS_) 1.5 dCi motor diesel 2007 2016 50 68 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate