SPIDAN Planetara 22082

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 22082
  • Disponibilitate: In stoc
  • 393 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata dreapta
Dantura exterioara parte roata 21
Dinti interior, spre diferential 23
Lungime [mm] 710
Diametru simering [mm] 58
Diametru articulatie la roata [mm] 86
Diametru articulatie la cutia de viteza [mm] 82
Dimensiune filet M20x1.5
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 004 153 75 28
MERCEDES-BENZ A 004 153 75 28
RENAULT 711106223
RENAULT 7701349916
RENAULT 7701351695
RENAULT 7701351696
RENAULT 7701351804
RENAULT 7701352224
RENAULT 7711106223
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.4 motor pe benzina 1990 1998 57 78 benzina
2 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.4 motor pe benzina 1991 1998 59 80 benzina
3 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.4 (B/C57T, B/C57Y) motor pe benzina 1991 1998 58 79 benzina
4 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.7 (B/C574) motor pe benzina 1991 1993 68 92 benzina
5 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.8 motor pe benzina 1991 1998 70 95 benzina
6 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.8 (B/C57C, B/C57U) motor pe benzina 1991 1998 65 88 benzina
7 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C579) motor pe benzina 1993 1995 80 109 benzina
8 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.8 Rsi (B/C57H) motor pe benzina 1995 1998 79 107 benzina
9 RENAULT CLIO   (B/C57_, 5/357_) 1.9 D (B/C/S576, B/C/S57L) motor diesel 1991 1998 47 64 motor diesel
10 RENAULT CLIO   caroserie (S57_) 1.9 D motor diesel 1991 1998 48 65 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate