SPIDAN Planetara 22068

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 22068
  • Disponibilitate: In stoc
  • 286 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata dreapta
Dantura exterioara parte roata 21
Dinti interior, spre diferential 23
Lungime [mm] 740
Diametru simering [mm] 50
Diametru articulatie la roata [mm] 86
Diametru articulatie la cutia de viteza [mm] 72
Dimensiune filet M20x1.5
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 003 153 72 28
MERCEDES-BENZ 003 153 74 28
MERCEDES-BENZ A 003 153 72 28
MERCEDES-BENZ A 003 153 74 28
SSANGYONG 003 153 74 28
STEYR 0031537428
RENAULT 711106228
RENAULT 7701349874
RENAULT 7701349972
RENAULT 7701351479
RENAULT 7701351480
RENAULT 7701351481
RENAULT 7701351571
RENAULT 7701351965
RENAULT 7711106228
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.2 motor pe benzina 1992 1995 40 54 benzina
2 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.4 motor pe benzina 1992 1995 59 80 benzina
3 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.4 (B/C535) motor pe benzina 1992 1995 55 75 benzina
4 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.7 (B/C53B) motor pe benzina 1992 1995 54 73 benzina
5 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.7 (B/C53C) motor pe benzina 1992 1995 66 90 benzina
6 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (5/353A) motor pe benzina 1992 1995 66 90 benzina
7 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538) motor pe benzina 1994 1995 79 107 benzina
8 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (B/C538) motor pe benzina 1992 1994 81 110 benzina
9 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y) motor pe benzina 1992 1995 65 88 benzina
10 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.9 D (B/C53J) motor diesel 1992 1995 47 64 motor diesel
11 RENAULT 19 Mk II (B/C53_) 1.9 dT (B/C53T) motor diesel 1992 1995 66 90 motor diesel
12 RENAULT 19 Mk II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C) motor pe benzina 1992 1993 66 90 benzina
13 RENAULT 19 Mk II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A) motor pe benzina 1993 1996 66 90 benzina
14 RENAULT 19 Mk II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C) motor pe benzina 1994 1996 79 107 benzina
15 RENAULT 19 Mk II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y) motor pe benzina 1992 1996 65 88 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate