SPIDAN Planetara 22046

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 22046
  • Disponibilitate: In stoc
  • 275 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata stanga
Dantura exterioara parte roata 21
Lungime [mm] 598
Diametru simering [mm] 46,2
Diametru articulatie la roata [mm] 86,5
Diamtru rola tripoda [mm] 29,96
Dimensiune filet M20x1.5
Producator Cod OEM
RENAULT 711106218
RENAULT 7111106218
RENAULT 7700109021
RENAULT 7700272531
RENAULT 7701349741
RENAULT 7701349803
RENAULT 7701349945
RENAULT 7701351194
RENAULT 7701351290
RENAULT 7701351937
RENAULT 7701352086
RENAULT 7711106218
RENAULT 8200323960
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate