SPIDAN Planetara 21067

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 21067
  • Disponibilitate: In stoc
  • 435 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata dreapta
Dantura exterioara parte roata 21
Dinti interior, spre diferential 23
Lungime [mm] 721
Numar dinti , inel ABS 26
diametru inel ABS [mm] 85
Diametru simering [mm] 52,3
Diametru articulatie la roata [mm] 83
Diametru articulatie la cutia de viteza [mm] 79
Dimensiune filet M20x1.5
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 002 540 01 17
MERCEDES-BENZ 25400117
MERCEDES-BENZ A 002 540 01 17
SMART A0025400117
RENAULT 7700106009
RENAULT 7700106013
RENAULT 7700110482
RENAULT 7700110483
RENAULT 7700111190
RENAULT 7700114453
RENAULT 7700115010
RENAULT 7701352774
RENAULT 7701352776
RENAULT 7701352882
RENAULT 7701470721
RENAULT 7701471084
RENAULT 7701471284
RENAULT 8200105214
RENAULT 8200274162
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.1 (SB0A, SB0F, SB1K, SB2D) motor pe benzina 1998 2016 43 58 benzina
2 RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.2 (SB0A, SB0F, SB10) motor pe benzina 1999 2003 44 60 benzina
3 RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0E) motor diesel 1998 2016 47 64 motor diesel
4 RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0J) motor diesel 2000 2001 48 65 motor diesel
5 RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.9 D (SB0R) motor diesel 1999 2000 40 54 motor diesel
6 RENAULT CLIO II caroserie (SB0/1/2_) 1.9 DTi (SB0U) motor diesel 2000 2001 59 80 motor diesel
7 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A...) motor pe benzina 1998 2016 43 58 benzina
8 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.2 (BB0A, CB0A) motor pe benzina 1999 2001 44 60 benzina
9 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 (B/CB0C) motor pe benzina 1998 2005 55 75 benzina
10 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.4 16V (B/CB0L) motor pe benzina 1999 2004 70 95 benzina
11 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 (B/CB0D) motor pe benzina 1998 2005 66 90 benzina
12 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL...) motor pe benzina 1998 2016 79 107 benzina
13 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0E) motor diesel 1998 2005 47 64 motor diesel
14 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 D (B/CB0J) motor diesel 2000 2001 48 65 motor diesel
15 RENAULT CLIO Mk II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) 1.9 dTi (B/CB0U) motor diesel 1999 2005 59 80 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate