SPIDAN Planetara 21052

  • Producator: SPIDAN
  • Cod piesa: 21052
  • Disponibilitate: In stoc
  • 668 Lei cu TVA

Partea de montare Axa fata dreapta
Dantura exterioara parte roata 28
Dantura exterioara parte diferential 39
Lungime [mm] 1123
Numar dinti , inel ABS 51
diametru inel ABS [mm] 102
Diametru simering [mm] 67
Diametru articulatie la roata [mm] 97
Diametru articulatie la cutia de viteza [mm] 84
Articol completare/Info suplimentar 2 cu lagar
Dimensiune filet M24x1.5
Producator Cod OEM
MERCEDES-BENZ 001 540 76 17
MERCEDES-BENZ 15407617
MERCEDES-BENZ A 001 540 76 17
SMART A0015407617
STEYR MOTORS 001 540 76 17
STEYR MOTORS A0015407617
RENAULT 7700102980
RENAULT 7700102999
RENAULT 7711135279
RENAULT 8200052426
RENAULT 8200169281
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL MOVANO autobasculanta (H9) 2.2 DTI motor diesel 2000 2016 66 90 motor diesel
2 OPEL MOVANO autobasculanta (H9) 2.5 D motor diesel 1999 2000 59 80 motor diesel
3 OPEL MOVANO autobasculanta (H9) 2.8 DTI motor diesel 1999 2001 84 114 motor diesel
4 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.5 D motor diesel 1999 2000 59 80 motor diesel
5 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.8 DTI motor diesel 1999 2001 84 114 motor diesel
6 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 D motor diesel 1998 2000 59 80 motor diesel
7 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.8 DTI motor diesel 1998 2001 84 114 motor diesel
8 OPEL MOVANO platou / sasiu (U9, E9) 2.5 D motor diesel 1998 2000 59 80 motor diesel
9 OPEL MOVANO platou / sasiu (U9, E9) 2.8 DTI motor diesel 1998 2001 84 114 motor diesel
10 RENAULT MASTER II bus (JD) 2.5 D motor diesel 1998 2001 59 80 motor diesel
11 RENAULT MASTER II bus (JD) 2.8 dTI motor diesel 1998 2001 84 114 motor diesel
12 RENAULT MASTER II platou / sasiu (ED/HD/UD) 2.5 D motor diesel 1998 2001 59 80 motor diesel
13 RENAULT MASTER II platou / sasiu (ED/HD/UD) 2.8 dTI motor diesel 1998 2001 84 114 motor diesel
14 RENAULT MASTER II Van (FD) 2.5 D motor diesel 1998 2001 59 80 motor diesel
15 RENAULT MASTER II Van (FD) 2.8 dTI motor diesel 1998 2001 84 114 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate