HELLA Lumina de lucru 1GA 005 060-001

  • Producator: HELLA
  • Cod piesa: 1GA 005 060-001
  • Disponibilitate: In stoc
  • 123 Lei cu TVA

Specificatii de asamblare montant
Voltaj [V] 12
Voltaj [V] 24
Adâncime (mm) 92
Inaltime totala 118
Articol completare/Info suplimentar 2 fara becuri cu incandescenta
Tip centura de siguranta suspendat
Tip centura de siguranta static
Culoare negru
Tip carcasa Carcasa platic
TIp lampa H3
Area de iluminare 135 x 75
Distributie lumina iluminare distanta lunga
Largime gama [m] 30
Tip protectie (cod IP) IP5K4K
Material dispersor Sticla
Latime [mm] 153
Articol extins/Informatii de extindere fara suport
Culoare carcasa negru
Constructie lampa Halogen
Producator Cod OEM
STEINBOCK 000 32851
MERCEDES-BENZ 000 544 09 47
STILL 000 974 04 12
LINDE 000 974 04 12
STEINBOCK 079 39863
DEUTZ-FAHR 091 200007-7826
DAF 135 9959
SOLARIS 1503-060-001
SOLARIS 1503-148-300
TEREX 1744761
TEREX 1960077
O & K 1960077
SPERRY NEW HOLLAND 1960077
O & K 1960077X
LINDNER 3000242
MASSEY FERGUSON 3 105 630 M1
MASSEY FERGUSON 3387 863 M91
IVECO 4163 5108
KOMATSU 4220 512 M91
KOMATSU 4230 6H2 140
DRONNINGBORG 45084700
CLAAS 4-60000280000
JUNGHEINRICH 50120411
FAUN 5231-056
STILL 525016
TEREX 5350661210
KRAMER 56513
KRONE 5806987/0
LIEBHERR 6 000 804
SCHMITZ CARGOBULL 612791
DEMAG 63424440
DOLL 899800
HAKO 90321928
SPERRY NEW HOLLAND 920019495
MERCEDES-BENZ A 000 544 09 47
JOHN DEERE AL 75 393
LINDE FM8 112 58 7
FRUEHAUF L-SX0311-555
JOHN DEERE ZZ 10 006
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate