HELLA Iluminare numar de circulatie

  • Producator: HELLA
  • Cod piesa: 2KA 005 049-017
  • Disponibilitate: In stoc
  • 46 Lei cu TVA

Specificatii de asamblare Montare
Numarul functiilor luminoase 1
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
TIp lampa C5W
Voltaj [V] 24
Articol extins/Informatii de extindere cu bec cu incandescanta
Culoare negru
Functie de lampa cu lumina pentru numar inmatriculare
Aprobare E1 22871
Producator Cod OEM
EVOBUS 003 820 15 56
HYMER 0874457
DAF 090 6507
AUWÄRTER 11025349
NEOPLAN 1102.534.9
AUWÄRTER 11025356
NEOPLAN 1102.535.6
HYMER 1201227
HYMER 1201227-00
AUWÄRTER 1503.408.00
NEOPLAN 1503.408.00
SOLARIS 1503-408-000
MAN 36.25240.6000
NEOPLAN 36.25240-6000
IVECO 500257038
IVECO 5031 28360
MERCEDES-BENZ 612 820 00 56
EVOBUS 612 820 00 56
IKARUS 700.04-0003-208
IKARUS 70004-03208
VOLVO 7 030 532 6
VOLVO 7 034 770 8
AUWÄRTER 825-KL007
SPERRY NEW HOLLAND 87723571
MERCEDES-BENZ A 612 820 00 56
OPEL PRK000489
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate