METZGER Ghidaj cu role, Usa glisanta 2310038

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 2310038
  • Disponibilitate: In stoc
  • 70 Lei cu TVA

Partea de montare inferior stanga
Varianta echipare ohne Arm
Producator Cod OEM
OPEL 4500442
OPEL 4500443
RENAULT 8200080754
OPEL 9112231
OPEL 9160742
OPEL 9160743
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 OPEL MOVANO caroserie (F9) 1.9 DTI motor diesel 2001 2016 60 82 motor diesel
2 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.5 CDTI motor diesel 2003 2016 107 146 motor diesel
3 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.5 CDTI motor diesel 2003 2016 88 120 motor diesel
4 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.5 CDTI motor diesel 2003 2016 74 101 motor diesel
5 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.5 DTI motor diesel 2001 2016 84 115 motor diesel
6 OPEL MOVANO caroserie (F9) 2.5 DTi motor diesel 2003 2016 73 99 motor diesel
7 OPEL MOVANO caroserie (F9) 3.0 DTI motor diesel 2003 2016 100 136 motor diesel
8 OPEL MOVANO Combi (J9) 1.9 DTI motor diesel 2001 2016 60 82 motor diesel
9 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 CDTI motor diesel 2003 2006 73 99 motor diesel
10 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 107 146 motor diesel
11 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 CDTI motor diesel 2006 2016 88 120 motor diesel
12 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 CDTI motor diesel 2007 2016 74 101 motor diesel
13 OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 DTI motor diesel 2001 2016 84 115 motor diesel
14 OPEL MOVANO Combi (J9) 3.0 DTi motor diesel 2003 2016 100 136 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate