METZGER Furtun frana 4111706

  • Producator: METZGER
  • Cod piesa: 4111706
  • Disponibilitate: In stoc
  • 39 Lei cu TVA

Lungime [mm] 318
Dimensiune filet 1 M3/8 x 24
Dimensiune filet 2 M3/8 x 24
Producator Cod OEM
ALFA ROMEO 0060714552
TALBOT 0071273952
ALFA ROMEO 10514.45544.00
ALFA ROMEO 10548.45544.01
ALFA ROMEO 11502.45544.00
ALFA ROMEO 11538.45056.00
FIAT 60517410
FIAT 60518410
ALFA ROMEO 60714552
ROVER FAM3162
ROVER GBH165
ROVER GHB165
ROVER RTC5903
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 ALFA ROMEO SPIDER (105) 1300 motor pe benzina 1968 1977 64 87 benzina
2 ALFA ROMEO SPIDER (105) 1750 motor pe benzina 1967 1971 83 113 benzina
3 ALFA ROMEO SPIDER (105) 2000 motor pe benzina 1971 1977 96 131 benzina
4 ALFA ROMEO SPIDER (115) 1600 motor pe benzina 1971 1979 80 109 benzina
5 ALFA ROMEO SPIDER (115) 1600 motor pe benzina 1976 1990 76 103 benzina
6 ALFA ROMEO SPIDER (115) 1600 motor pe benzina 1990 1993 79 107 benzina
7 ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 motor pe benzina 1986 1990 85 116 benzina
8 ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 motor pe benzina 1986 1990 92 125 benzina
9 ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 motor pe benzina 1990 1993 88 120 benzina
10 ALFA ROMEO SPIDER (115) 2000 Veloce motor pe benzina 1977 1993 93 126 benzina
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate