COMLINE Filtru ulei

  • Producator: COMLINE
  • Cod piesa: EOF216
  • Disponibilitate: In stoc
  • 20 Lei cu TVA

Înaltime [mm] 64
Greutate (în kg) 0,33
Dimensiune filet M 20 X 1.5
Diametru exterior [mm] 76
Articol completare/Info suplimentar 2 cu ventil blocare retur
Diametru interior 1 [mm] 62
Diametru interior 2 [mm] 71
Producator Cod OEM
NISSAN 1520800Q0D
NISSAN 1520800Q0G
NISSAN 15208-00QAF
NISSAN 15208-AW300
NISSAN 152800Q0G
SUZUKI 1651067JG0
SUZUKI 1651067JG0000
SUZUKI 16510-84A10
SUZUKI 16510-84A10-000
SUZUKI 1651084A11
SUZUKI 1651084A11000
SUZUKI 1651084A12
SUZUKI 1651084A12000
MERCEDES-BENZ 281 180 03 10
OPEL 4415442
OPEL 4434962
RENAULT 8200274858
RENAULT 8200768927
RENAULT 8200867980
RENAULT 8671002274
GENERAL MOTORS 93181255
GENERAL MOTORS 93198441
# Titlu Motorizare An inceput constructie An sfarsit constructie KW CP Combustibil
1 HONDA CR-V IV (RE) 1.6 i-DTEC motor diesel 2013 2016 88 120 motor diesel
2 NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi motor diesel 2010 2016 81 110 motor diesel
3 NISSAN CUBE (Z12) 1.5 dCi motor diesel 2010 2016 78 106 motor diesel
4 NISSAN INTERSTAR bus (X70) dCi 80 motor diesel 2002 2016 60 82 motor diesel
5 NISSAN INTERSTAR caroserie (X70) dCi 80 motor diesel 2002 2016 60 82 motor diesel
6 NISSAN JUKE (F15) 1.5 dCi motor diesel 2010 2016 81 110 motor diesel
7 NISSAN NOTE (E11) 1.5 dCi motor diesel 2006 2016 63 86 motor diesel
8 NISSAN NOTE (E11) 1.5 dCi motor diesel 2010 2016 66 90 motor diesel
9 NISSAN NOTE (E12) 1.5 dCi motor diesel 2013 2016 66 90 motor diesel
10 NISSAN NV200 / EVALIA bus 1.5 dci (M20, M20M) motor diesel 2010 2016 63 86 motor diesel
11 NISSAN NV200 / EVALIA bus 1.5 dci (M20, M20M) motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
12 NISSAN NV200 caroserie 1.5 dci (M20, M20M) motor diesel 2010 2016 63 86 motor diesel
13 NISSAN NV200 caroserie 1.5 dci (M20, M20M) motor diesel 2011 2016 66 90 motor diesel
14 NISSAN NV200 caroserie 1.5 dci (M20, M20M) motor diesel 2011 2016 81 110 motor diesel
15 NISSAN PRIMASTAR caroserie (X83) dCi 100 motor diesel 2002 2016 74 100 motor diesel
2018-02-23 12:55:05

Va recomandam acest produs

Scrie o recenzie

    Nu-mi place           Imi place foarte mult

Produse recomandate